Pilsenman s podporou dobrovolníků z TOTEMu

V sobotu 8. srpna 2020 proběhl na Doubravce 18. ročník akce Pilsenman 2020. Ve spolupráci s pořadateli jsme na různá stanoviště vyslali sedm TOTEMových dobrovolníků. Na programu byl tradičně triatlon, kvadriatlon a duatlonový závod dětí ve dvou věkových kategoriích. Zatímco start hlavních závodů byl u Velkého boleveckého rybníka, dětské závody proběhly v prostoru závodního depa na louce u kostela Sv. Jiří.

Naše dobrovolnice Mirka a Anička pomáhaly od 7:30 při prezentaci a později na svých stanovištích. Od 9 hodin pak dorazili i naši matadoři z tohoto typu akcí – Miluška, Broňa, Marta a Michal, které doplnila o několik generací mladší Veronika. Všichni během dopoledne odvedli skvělou práci na občerstvovacích stanicích na trati závodů. Zejména nápoje šly v tomto parném slunečním dnu opravdu „na dračku“. Letos se do hlavních závodů registrovala více jak stovka závodníků. Louka tak byla plná sportovců, kol, kajaků, stánků, dětí, fanoušků a atmosféra byla skvělá.

Na místě byl také prezentační stánek TOTEMu. Zájemcům jsme poskytovali informace o aktivitách našeho centra i o naší nové roli Regionálního dobrovolnického centra Plzeňského kraje. Součástí byl také malý obchůdek s TOTEMovými výrobky. Několik závodníků a zejména fanynek přišlo naše centrum podpořit přímým finančním darem či drobným nákupem. Hitem dne byly náušnice v tolika barvách, že nad výběrem trávily dámy dlouhé chvíle. Několik dětí pak potěšily taštičky s překvapením a zaujaly i naše nápadité roušky.

Fotogalerii z průběhu akce najdete ZDE. Všem usměvavým dobrovolníkům patří velký dík za skvělou prezentaci. Pořadatelům děkujeme za přizvání na akci, sportovcům gratulujeme k úžasným výkonům a už se těšíme na další ročník.